Střední školy

Střední školy pro vás vybíráme stejně pečlivě, jako bychom v nich měli studovat sami. Všechny nabízí prvotřídní vzdělání a zázemí plně vybavených kampusů. Najdete v nich sportoviště i prostor pro další mimoškolní aktivity.

Bezpečné zázemí

Ve školních kampusech najdete všechno, co patří ke studentskému životu. Z postele do lavic je to pár kroků.

Sportovní stipendia

Sportovní zaměření se cení a pomůže vám získat stipendium. Nakombinujte studium s téměř jakýmkoli sportem.

Smysluplné koníčky

Volný čas po škole vyplňte zajímavými koníčky. Nabídka je opravdu široká – od uměleckých až po technické aktivity.

Moderní výuka

Malé skupiny ve třídách, interaktivní technika i online platformy. Spolehněte se na nejnovější vybavení i moderní postupy.

Plná penze

Ve školní jídelně to voní od rána do večera. K snídani, obědu, svačině i večeři si každý vybere z pestré nabídky mezinárodní kuchyně.

Pomoc učitelů

Žádný stres na poslední chvíli. Zkoušky jsou rozložené do celého roku a učitelé připravení kdykoli pomoct.

Nabité víkendy

O své studenty se školy starají i o víkendech. Plánují společné výlety, sledování sportovních zápasů, návštěvy kina nebo nákupy.

Ideální prostředí

Studijní, sportovní i osobnostní růst studentů je velmi důležitý. Každý z našich programů pro to nabízí skvělé podmínky.

Destinace

Každá země má svůj vzdělávací systém, který je odlišný od toho našeho. Proto jsme tu my, abychom vám pomohli se zorientovat a vymysleli pro vás nejlepší řešení.

ZA ROZMANITOSTÍ DO SPOJENÝCH STÁTŮ

Většina klientů bez váhání sáhne po studiu v USA. Pro nás Čechy bývá lákavá hlavně možnost navolit si předměty podle svého zájmu. Studenti se tak učí jen to, co je skutečně baví a co se jim bude hodit na vybrané vysoké škole.
Kromě toho určitě oceníte velkou variabilitu lokalit. Spolupracujeme se školami po celé zemi. Záleží proto jen na vás, jestli dáte přednost slunné Floridě, živému New Yorku nebo uvolněnému západnímu pobřeží.

Sporty a VOLNÝ ČAS

Že výkonnostní sport a špičkové vzdělání nejdou dohromady? Na zahraniční škole ano! Nakombinujeme vám program tak, aby se do něj vešlo všechno, co je třeba.

PRO SPORTOVNÍ HVĚZDY

Hokej, americký fotbal, tanec, jóga nebo atletika. Možnosti sportování jsou téměř nekonečné. S našimi programy nemusíte vybírat jen jeden, klidně jich zvolte několik. Školy s tím počítají, takže se jednotlivé tréninky nepřekrývají. Každý sport tam navíc dělí do několika úrovní, aby se mohl zapojit opravdu každý – profesionál i začátečník.

Sjezdové lyžování

Americký fotbal

Baseball

Basketball

Cheerleading

Tanec

Běh na lyžích

Cyklistika

Pozemní hokej

Floorball

Golf

Gymnastika

Jezdectví

Lední hokej

Lakros

Veslování

Snowboarding

Fotbal

Squash

Plavání

Krasobruslení

Triatlon

Volejbal

Zápas

Spojte se s námi

Chcete se na něco zeptat nebo byste rádi dostávali pravidelné informace? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.


Menu